Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,30 zł , zmiana od tamtej pory: -88,15%

Re: Międzynarodowe towarzystwo

Zgłoś do moderatora
Czytam przecież. I wy czytajcie.
Kto w 2019 prowadził/zatwierdzał działalność? Jaki akcjonariusz miał większość i jako jedyny głosował? Kto rozgrzeszał wydatkujących? Nie Wojciech Kaszycki przypadkiem?
Tak, patrzą w przyszłość- przyszłymi pieniędzmi, które są na razie tylko w planach, chcą spłacać stare długi. A bieżące długi czym? Bo wciąż pod kreską przecież- jeszcze kolejnymi?
A skąd te pieniądze? Od naiwniaków z nc co łykają takie niusy jak obiecanki dywidendy i międzynarodowe towarzystwo.
Wzięli do rady CEO IDG? To już jasne kto dopilnuje wyjęcia tego, co IDG włoży.
A crowfunding tez już był- pogooglaj „mirrocool”

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BTCSTUDIO -11,30% 0,63 2022-01-24 14:34:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.