Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  73,80 zł , zmiana od tamtej pory: -16,80%

Re: miało nie być

Zgłoś do moderatora
No co byś "ktoś" zrobił na miejscu zarządu, jak Ci się firma rozwija, masz trochę kapitału, a rynek się otwiera na twoje usługi na całym świecie. bo ja bym zabezpieczał sobie wszystkie furtki, jak będzie potrzebny kapitał, to żebym mógł go pozyskać najtaniej jeśli jakieś duże projekty i inwestycje będą, żeby zgarnąć z tortu rynkowego jak najwięcej. Bardzo dobrze.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POINTPACK -0,32% 61,40 2021-09-17 17:00:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.