Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,25 zł , zmiana od tamtej pory: 13,10%

Re: Miałem dużo polotu

Zgłoś do moderatora
bo ta spółka dobrze rokowała, dobre parametry, dobry czas dla takich spółek, a tutaj nie wiedzieć dlaczego tak położyli zyski....
Jeszcze sobie trochę tłumaczę to tak, że ogólnie wszystkie choroby "zniknęły", tzn zostały olane, wyparte przez Covid, a Sopharma nie weszła, nie przestroiła się na spółkę covidową no i została w tyle.
Nadzieja jest taka, że jak covid minie, szpitale i ogólnie służba zdrowia w europie wróci do normalności to i Sopharma zacznie działać normalnie. Ale to tylko moje gdybania
  • Miałem dużo polotu Autor: ~mmm
  • Re: Miałem dużo polotu Autor: ~TMS

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SOPHARMA 0,61% 8,20 2021-06-11 10:09:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.