Mercator bedzie zarabiał coraz mniej. Przychody tez coraz niższe. Bowim ma przychody na rekordach. Zysk bardzo przyzwoity ale najwiecej zarobi przy wzroscie cen stali a upadający rynek nieruchomosci w Chinach nie pomaga. Ciekawe jak zareaguje kurs na informacje o tym ze stali brakuje bo huty tez ograniczają wytapianie. To jedyny punkt zaczepienia No i 150 mln zysku za 2021