Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,50 zł , zmiana od tamtej pory: 60,00%

Re: Mega zyski

Zgłoś do moderatora
Wczoraj dzisiaj, dla mnie troche upychanie towaru ale poszlo tego zbyt malo zeby mialo to rece i nogi.

Sprzedaja CADMowi ktory zostaje przejety przez Asbis, wiec mysle ze ten deal sam w sobie nie bedzie z jak to ujales z bankrutem.

Problem z tym dealem dla mnie jest w tym ze to ta spolka zgodnie z raportem z 31/10 wygenerowala ten ponad przecietny zysk...

Procad sie jej pozbedzie, i co dalej? Jesli nie ma pomyslu ba przemnozemie tych pieniedzy to moze sie zaraz okaze ze ten deal jest mocno dla spolki kiepski a pieniadze sie gdzies 'rozpuszcza'.

Czy inni.maja jakies przemyslenia?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROCAD -0,83% 2,40 2022-06-28 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.