Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Mega KONTRAKT na eksport 2014 !

Zgłoś do moderatora
Dnia 2013-10-25 o godz. 08:51 ~WN napisał(a):
> To skoro jest tak jak piszesz to kupuj spolki weglowe i
> tyle. Ta. Tez mozna sie wpisywac.
Po co ta aktywnosc tutaj?
> Nie rozumiem?

Tyle ,ze kontrakt o ktorym mowa w tytule
> dotyczy exportu , bo swiat od dąwna stawia na eko!


Czy świat to Chiny , Rosja , USA , Japonia , Indonezja , Korea ,Indie czy Brazylia?


Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STAPORKOW -2,42% 4,84 2026-02-13 16:36:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.