Nie reklamuj GrJaguar bo się to bydoł zleci...
Teraz jeszcze będą spadki ponieważ zmienia się system notowań a poza tym do raportu pozostało jeszcze parę dni.
To spowoduje że kurs stanie się jeszcze atrakcyjniejszy :D
Drugi scenariusz to wystrzał od razu na starcie w poniedziałek ale tego nie chcemy...
Każdy chce skorzystać z promocji ;)