Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,46 zł , zmiana od tamtej pory: 14,45%

Re: MCI się ujawniło

Zgłoś do moderatora
Bingo, MCI mialo ok 80 k akcji, po ostatnich zakupach ma ok 100 k akcji. w przeciagu 2 lat byl 3 wybicia, zreszta widac to w historii, za kazdym razem kus odbijal sie od okolic 3.45-47. Pozniej popyt slabl.
Dlaczego SKOK chce sprzedac pakiet wiekszosciowy ? Przypomne ze Skok zrobil 3 emisje
7 mln po 72gr  , 11,2 mln po 55 gr i 18 mln po 25gr srednia wazona to 43 grosze. a po nowemu 3,47.
Skok widzial duze mozliwosci 6 lat temu, i to prawda lecz od tamtego czasu spolek typu ecard powstalo jak grzyby po deszczu.
Spolce brakuje rozszezenie dzialalnosci. w kasie spolki niewiele forsy.
Porownanie MCI do inwestora z biotonu jest nieodpowiednie. Jeszcze nigdy Polak Polakowi nie zaplacil ceny godziwej za akcje.
A moze ma krotka pamiec. podsumuje 3,50 to  moze byc cena w 2 lub 3 wezwaniu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ECARD 0,00% 3,96 2015-10-30 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.