Dnia 2025-04-14 o godz. 17:15 ~Jaś napisał(a):
> Na razie świetnie zarabiam na Lubawie i zarabiał będę . Na dziś +456%.
fiu, fiu. 456%
Wnosząc po upuszczanych tu gazach, jednak to ciągle mało. Musisz jeszcze trochę potrzymać byś mógł rodzinę na lody latem zabrać...