Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,63 zł , zmiana od tamtej pory: 66,67%

Re: Matul kupił 5 mln akcji !

Zgłoś do moderatora
Bardzo współczuje wszystkim, którzy jeszcze nie sprzedali akcji ten firmy....

Pan Matul jest bankrutem, firma cały czas jedzie na stratach - a Cieszewski był jedyną osobą z kapitałem. Więc jeśli liczyliście na wykup akcji przez kogoś dużego to sie przeliczyliście. Koniec roku będzie oficjalnym początkiem końca tej firmy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VRFACTORY 0,96% 1,05 2022-09-29 14:12:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.