Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,00 zł , zmiana od tamtej pory: 51,25%

Re: MasterPharm Buyback

Zgłoś do moderatora
Spółka ogólnie mało informuje, ja śledzę jak wygląda sprzedaż w aptekach w tym suplementów później podeślę link. Ostatnio jak przyznali im subwencje kurs doszedł do 5.22
Po tej cenie to i tak bym dobierał, a info o wykupie tylko potwierdza że jest dobrze, w akcjonariacie nie ma funduszów przede wszystkim co mogłoby manipulować ceną. Trzymaj nie rozczarujesz się nawet jeśli kurs by wrócił na 3,8 to możesz dobierać co obniży cenę ogólną. Ja tak będę robił jak będę miał przypływ wolnych środków :)
Następne konkretne info będzie po walnym zebraniu 24 czerwca

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MASTERPHA 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.