Skoro ograniczają kto może komentować, to oznacza że wiedzą, że gracze tego nie lubią. Miejmy nadzieję, że w końcu przyjdzie otrzeźwienie. Pierwszą jaskółką będzie usunięcie tych dziwnych tęcz z logo (w niektórych krajach tego nie mają). No, albo druga opcja - droga ubisoftu...