Łódź jest strasznie zakorkowana. Ja nie powiem ze jest lepiej czy gorzej bo tu jest po prostu jeden wielki korek.
Szczerze to jako mieszkaniec tego miasta jeszcze przez lata bede wspominal z nostalgia kwiecień, kiedy udawało się już na drugim zielonym przejechać skrzyżowanie.
Tu to tylko rower mozliwy