Obserwując co sie dzieje, nalreży zwrcic uwage na obecych właścicieli akcji którzy poprostu TRZYMAJĄ. Starczy trzymać a efekt stale bedzie. Lepiej chyba rosnac co dzień po 3% jak raz po 30% bo to tylko sprzeja spekule. Fakt trochę obroty niskie, no ale spokojnie.
A na moje ktos wie wiecej jak my i dobiera stale dobiera, my nie oddajemy wiec dobiera wyzej ale nie chce sie spieszyc tzn ze do informacji jeszcze trochę a moze i blizej.
Krzysztof