Dnia 2024-07-01 o godz. 20:38 ~FanBola napisał(a):
> Korekta będzie bo:
> > -sie należy,
> > -bo są wakacje.
> >
> > Gratuluje ekspertów. Tego nawet b olo nie pisał, tylko starał sie jakoś swoje 22,70 uzasadnić hahaha
Czy to ten sam Podlacki co mu kanał sponsoruje Saxo Bank i on sam nagania na tego brokera ?
Czy to ten sam Podlacki co wieszczył przy 30 zł korektę na Xtb do poniżej 20 zł ? a poszło na 65 ?
To ja podziekował takim YouTuberom
Jakby był dobry w tym co robi nie musiałby od Saxo Banku kasy brac za nagonke na jego usługi i filmow durnowatych nagrywać na YT
Dziś o XTB mówił też w swoim filmiku na YT Albert Rokicki pseudo Longterm i same dobre rzeczy o XTB
Także kwestia gdzie ucho przyłożyć...