Dnia 2026-06-16 o godz. 10:14 ~MarcinBuczek napisał(a):
> O jejku pisownia na bankierze jest najważniejsza. A ja się martwię o wasz stan psychiczny. 3 tygodnie po wykluczeniu drżeć mord że akcjonariusz chce złożyć zawiadomienie? Robisz pod siebie? Było nie robić ipo a emisję dawać kolegom w Choroszczy
nie chciej złożyć tylko złóż mitomanie i zdejmij berecik bo za bardzo uciska