Ale zdajecie sobie sprawę, że problemem XTPL nie jest uzyskanie patentu tylko brak możliwości komercjalizacji technologii? XD Co jakiś czas zarząd wykonuje takie ruchy pozorne jak teraz, po czym papier jest grzany przez pewien czas i można robić kółka. Nic więcej.