Ciągłe nie, ale ciągle spółka na glinianych nogach, dwóch glinianych nogach. Bo przecież cześć medyczna bez jakiś spektakularnych umów, a druga noga, hulajnogi, magazyny energii i Bóg wie co jeszcze, to radosna twórczość. Nie przypominam sobie, aby cokolwiek z tej drugiej nogi wynikało... Także ja wciąż z boku. Miłego