No ok... 5% w 2 tygodnie... co to jest, ale ja widze prawie 13 sesji spadkowych z rzędu... Ciebie to nie martwi? Bo mnie tak. Co za różnica że spada po troche, w 2 tyg 5% a jak będzie w miesiąc 10% a po 2 miesiącach 20% na minimalnym spadku dziennie to też będziesz wyśmiewał? Szacunki za chwile... co jeśli nie będą zgodne z rozdmuchanymi oczekiwaniami posiadaczy akcji? Przypominam że niektórzy nadal liczą na dużą bańkę za cały rok, wściekle atakując inaczej myślacych i nazywając ich trolami na spadki... Nie widzę nic rozsądnego w wyśmiewaniu takiego spadku bo różnie może być za chwile.