Dzwoniłem dzisiaj do mojego Opiekuna konta, ale nie udało mi się połączyć... Wcześniej miałem już co najmniej 3 wypłaty z innych spółek i odbywały się w dzień dywidendy, więc zacząłem sie zastanawiać :)
Dziękuję Panu za informację. Pozdrawiam i jednocześnie chciałbym w tym miejscu podkreślić, że na forum UNIMOT występuje najwyższa Kultura prowadzonych rozmów. Akcjonariat na topowym poziomie sami Poważni i Pomocni Ludzie :)