Dnia 2024-06-27 o godz. 07:47 ~GoldFinger napisał(a):
> Pójdziesz do notariusza i dasz gwarancję ? Czy tylko tak piszesz żeby bezpiecznie skrócić pozycję dopóki jeszcze drzwi ewakuacyjne z lewej strony nie zostały zamknięte na tych poziomach?
Od wielu lat jestem na tym forum i ciągle mam tą samą pozycję więc urwałeś się z choinki. Sam nie zamierzam oddawać poniżej 200.