Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: małymi kroczkami do prozdu

Zgłoś do moderatora
bardzo małymi :)
Jeszcze do końca roku powini mieć kilka mln euro przychodu. Zastanawiam się czy te 29mln euro w raporcie za IIQ to za mieszkania, czy może dostali już coś za Lipińskiego. Pozatym ciekawi mnie z jakim wynikiem ( jak ) rozliczą Reinhold Center po zakończeniu inwestycj w październiku.
Troszkę sobie pluję w brodę że nie wyszedłem po 13 jak była ostatnia podbitka, sprzedałem tylko 1,5k.
Pozdrawiam, cierpliwych. Dobrałem dzisiaj 2,9k i poczekam pewnie do gwiazdki. Może Święty Mikołaj istnieje ;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REINHOLD 0,00% 0,07 2025-09-17 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.