A co z metrosim'em od simkola? Cały czas nic nie wiadomo, jest to już trochę wręcz śmieszne, że spółka znowu wzięła pieniądze a projektu jak nie było tak nie ma. Dowiemy sie czegoś w końcu? Czy ten projekt to faktycznie istenieje czy to tylko taka bajka.