Prawo finansowe umożliwia kontakt spółki z akcjonariatem. Również otrzymałam mejla i zamierzam spotkać się na "zarządzie". Swoją drogą to bardzo ładnie ze strony spółki, że Prezes osobiście zaprasza na spotkanie, bo oznacza to, że liczy się z akcjonariatem i nie zamiata pod dywan.
Brawo Panie prezesie!