Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Magiczne 3 gr

Zgłoś do moderatora
Redaktor - widze że jesteś bardzo tendencyjny w swojej wycenie, więc oświeć mnie jaka metodą dokonałes takiego przeszacowania majątku spółki...?

Bo mam wrażenie, że Twoja metoda i wiedza o wycenie przedsiębiorstwa sprowadza się jedynie do życzeniowej.

Powtórzę z innego posta W/K 0,54 - a dopuszczalne odchylenie, żeby UKS nie dobrał się do dupy bieglemu rewidentowi to 33%, wiec???

Miłej soboty!

P.S. Concept - widziałes wczorajszy sondaż homohomini?
- dla mnie miodzio, różnica 2-2,5% (bedzie mocna opozycja-) )

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CERABUD -20,00% 0,18 2014-12-10 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.