Bo ci co maja pieniadze, zarabiaja i nimi obracaja
Nie maja czasu na przepychanki i kopanie sie z koniem na anonimowym forum!
Czasem i ja nie wytrzymuje jak czytam te brednie i klamstwa.
W realu ci ludzie w wiekszosci to zakompleksieni i sfrustrowani swoim żywotem. Jakoś muszą wegetowac