Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,71 zł , zmiana od tamtej pory: 21,05%

Re: MADKOM - Już pora na wzrosty !!!

Zgłoś do moderatora

Wiadomości z FB:
Październik zakończony kolejnym sukcesem link.
W dniu 29 października 2020 r. podpisaliśmy umowę na dostawę i wdrożenie oprogramowania służącego do Elektronicznego Obiegu Dokumentów - SIDAS EZD dla Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi.
Wartość podpisanej umowy: 146 370,00 zł
Termin realizacji: grudzień 2020 r.
Poniżej informacja o wyborze naszej oferty jako najkorzystniejszejlink
link

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MADKOM 5,08% 2,07 2023-03-31 12:43:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.