Dnia 2016-05-02 o godz. 21:52 dzikibyk napisał(a):
> nie lamentuj, do walnego jeszcze sporo czasu i nie wiadomo czy tą emisję zatwierdzą i po ile.
ze zatwierdza mozesz juz byc pewny a po ile? jak poprosisz kogos kto umie czytac o przeczytanie proj. uchwal to poznasz ustalona juz cene emisyjna