Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,85 zł , zmiana od tamtej pory: -90,78%
Dnia 2023-04-11 o godz. 16:17 ~qwerty napisał(a):
> środa/czwartek mają być oficjalne komunikaty odnośnie premiery

Na naszym rynku jest dużo firm trudniących się montażem różnego typu podobnych systemów.
Można o tym poczytać.
Czy akurat systemy LuOn pokonają konkurencję pomimo innowacji, - zobaczymy.
Pisałem, że nie czekam na pochwały typu ach, ą i ę, ale na konkretne zamówienia i opinie.
Szkoda że zrezygnowali z fotowoltaiki, bo sprzedaje się jak ciepłe bułeczki, nie mówiąc już o pompach ciepła i dofinansowaniach które są przewidywane.

Pozdrawiam.

  • LuOn Autor: ~qwerty
  • Re: LuOn Autor: sympatyk
  • Re: LuOn Autor: ~Adam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LUON -47,37% 1,00 2025-03-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.