Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,51 zł , zmiana od tamtej pory: 15,23%

Re: LUKA DOMKNIĘTA CO DO GROSIKA

Zgłoś do moderatora
Jeszcze będą lizac 6 i wyrywać od nas. Stado bezmózgich małp zawsze tak gra , na giełdach to klasyka jedna wielka pompa a potem powolny zjazd i opuszczanie leszcza na haku jak tutaj. Dziś już przestali ustawiać wyrzej po prostu wywalali w rynek to było piękne!! Żebyście klepali biedę jak najdłużej życzę wam !!! Nie rozumiecie, że na spółkach z takich free flat ustawiać zlecenia to mordrrstwo dla kapitału! Chcecie sobie grać z ustawka zlecen jak stare dziadki z telefonem do maklera jak w latach 90 to wypad na wig20 dla spółek dla leszczy tu trzeba mieć jaja żeby grać to jest szulernia pełna klasa całe GPW

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MILKILAND 1,16% 1,74 2026-05-07 16:23:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.