Dnia 2017-03-07 o godz. 19:43 ~wolf napisał(a):
> trzeba to koniecznie wyjasnic,,na wszystkich spolkach jest podany akcjonariat,,czy toniecelowa zagrywka do momentu podania infa kto nabyl 18 milionow nowych akcji,,????/
tu nikt nie ma przekroczonego progu 5%
dlatego nie ma nikogo w akcjonariacie
zrozumcie to