Należności krótko terminowe za Q1 to 10mln pln. Na czym ten biznes polega na gromadzeniu należności? Nie potrafią monetyzowac i ściągać kasy? Kwartał do kwartału słyszą tłumaczenie Tomali i Matiza, ze należności a zysk jaki jest każdy widzi! Dla mnie to śmiech na sali! Tomala pewnie w miesiąc u siebie na farmie robi więcej niż 3k pln!