Dnia 2016-04-19 o godz. 19:08 ~Pe napisał(a):
> Tutaj kazdy mysli o kilku zlotych a nie o 1,2
Nie mam nic przeciwko temu :))
Niestety , z tego że każdy o czymś myśli nie wynika jeszcze nic . Na " Polskim Jadle" też każdy myślał , na eKancelarii także. I niektórzy nadal trzymają akcje i myślą....
Ale , powtarzam--oby