100 jest bardziej niz mozliwe, i to szybciej niz sie tu co poniektorym wydaje, zrobia tylko 100mln zysku i rynek wyceni jak Budimex (c/z=20).
Co jest mozliwe przy spolce z porownywalnie wysoka rentownoscia i jeszcze wyzszym poziomem stopy dywidendy. I mamy kurs na stowie. Jak dla mnie bomba.