Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,00 zł , zmiana od tamtej pory: -30,40%

Re: Lokomotywa rusza

Zgłoś do moderatora
Oby, oby. Ja będę zadowolony jak pójdzie 20-30 % w górę. Mam dużo akcji z IPO i nie będę sprzedawał poniżej emisyjnej. Obroty 54 tys akcji to widać, że zaczęło się czyszczenie drobnych z akcji. Indywidualni dostali tylko 900 tys akcji, czyli niewiele. Reszta w posiadaniu instytucjonalnych. 2 fundusze mają i muszą wykazywać zyski, a nie starty. Trzeba trzymać do końca roku. Wyniki mają bardzo dobre. Potrzebna iskra zapłonu zakupowego. Życzę zysków!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAVATINA 1,75% 17,40 2023-06-09 09:05:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.