Dla COG nic się nie zmieni. Inwestycje w budowlance idą pełną parą a jak powszechnie wiadomo, najlepszym wyjściem z kryzysu są duże inwestycje infrastrukturalne a te potrzebują stali ;)
Jest jeszcze dobra strona, nie będzie presji wzrostu wynagrodzeń bo rynek pracy wreszcie wraca do zdrowych relacji.