Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,27 zł , zmiana od tamtej pory: 83,82%

Re: Lockdown czyli zdalne

Zgłoś do moderatora
"W pierwszych dwóch kwartałach 2020 roku Unified Factory S.A. osiągnęła skonsolidowane przychody ze sprzedaży na poziomie 2,47 mln PLN tj. 40% mniej niź w porównywalnym okresie (odpowiednio 4,2 mln PLN w 1-szych dwóch kwartałach 2019 roku). Obniżenie poziomy sprzedaży rok do roku to efekt dwóch czynników: z jednej strony spadku sprzedaży w segmencie BPO Call Center o 1,2 mln PLN z drugiej zawieszenia współpracy z kluczowych klientem w segmencie Customer Service Automation (0,6 mln PLN)."

Takie wyniki osiąga ta spółka w okresie epidemii. Zamiast wzrostu, gigantyczny (!) spadek przychodów (o 40%) i strata kluczowych klientów. O stracie netto/brutto zamiast zysku to nawet nie ma co wspominać, skoro ta spółka od lat przynosi tylko straty.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNIFIED 10,62% 0,50 2021-06-01 15:00:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.