Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,00 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Linmore, Osram, Legrand

Zgłoś do moderatora
Skoro mają już wdrożenia i są oszczędnośći rzędu 30%, to będzie szło jak inne rozwiązania oszczędzające energię. Panele PV można brać w leasing i jak się zestawi miesięczny rachunek leasingu i rachunku za prąd, to wychodzi mniej.
Tu przecież można zastosować to samo rozwiązanie. Sprzęt w leasing, a oszczędności go sfinansują.

Spółka zdołowana, ale mam wrażenie, że jak zrobią emisję akcji, to będą mieć środki na wyskalowanie biznesu i pokażą wyniki.

Rozmwiam sam ze sobą, ale co zrobić..:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SILVAIR-REGS 0,00% 9,00 2020-09-28 15:41:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.