Dnia 2022-12-21 o godz. 12:10 ~Omar napisał(a):
> https://www.fxstreet.cz/xtbcr-rozhovor-s-obchodnim-reditelem-xtb-o-trendech-padu-ftx-i-frakcnich-akciich.html
>
> konieczna szybka rejestracja i tłumacz google
>
To jest "przeciek" kontrolowany. Przecież akcje ułamkowe to ma pół konkurencji a nie po to prezes nie mógł powiedzieć o co chodzi bo konkurencja się dowie, żeby nagle te akcje ułamkowe były czymś ekstra.
One mogą być, ale na pewno nie jest to produkt nad którym pracują. "Wyciek" według mnie (dziwne jak szybko znalazł się na tym forum, jakby każdy czeskie wywiady czytał) aby wyrzucić z pokładu spekulantów. O dziwo okazało się, że nie ma ich za wielu.