pakiecik jest
http://mojeinwestycje.interia.pl/gie/prof/spolki/notowania?wlid=3282
tylko po co go pokazywali ? po co pakietowke zrobili
przeciez mozna to bylo zrobic umowa i mogloby to za mniejsza kase pojsc
a wiec kolejne otwarcie i cena 3,8 ?
a pamietacje moze byc jeszcze wiecej