Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,70 zł , zmiana od tamtej pory: -4,48%

Re: likwiduja szpital w Świebodzicach

Zgłoś do moderatora
Na czym opierasz swoje stwierdzenie o bardzo dobrze funkcjonującym oddziale bo chyba nie z informacji o jednym porodzie dziennie. Przy takiej ilości to co najwyżej na miskę ryżu starczy. Sytuacja jest bardziej złożona. EMC zainwestowało kasę i poprzejmowało nierentowne szpitale. Panowie władza odtrąbili sukcesy , że się wrzodów pozbyli. Teraz właściciel postanowił zacząć zarabiać i przekształcić te placówki z ZOLE ( Zakłady Opiekuńczo-Lecznicze)dla osób starszych. No cóż nie pierwszy i nie ostatni raz nasi politycy wykazali się krótkowzrocznością. A teraz co larum podnoszą bo szpital zamknąć chcą . A gdzie byli jak sprzedawali inwestorowi?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EMCINSMED 0,00% 6,40 2019-04-18 13:56:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.