Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,20 zł , zmiana od tamtej pory: 8,18%

Re: LIBET WALKA O AKCJE

Zgłoś do moderatora
Dokładnie, Krzysiu nigdzie nie pojedzie, jak mu nie będzie pasować. Najgorsze jest to, że może kisić to przez 2 -3 lata(a ilu to wytrzyma). On ma inne horyzonty, niż my.
Pamiętajcie jedno, Pan Moska nie kupuje tego by tracić a zarobić i On swego dopnie. Tylko czas,czas czas... Z Nim nie ma łatwych pięniędzy,ale niemal pewne, że będą.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LIBET -0,42% 2,38 2021-06-18 16:40:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.