Pojawili się tutaj wytrawni wizjonerzy i wypisują pierdoły o Lewandowskim, albo zagranicznych inwestorach wchodzących w NGG. W dodatku oni myślą, że Ci z wielkim kapitałem będą kupować drogo, a drobni im wcisną swoje akcje na górce.
Trudno o większe brednie, ale z drugiej strony pozytywne jest to, że forum i kurs się rozkręca.