Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,75 zł , zmiana od tamtej pory: 22,33%

Re: Lepiej wsiadajcie na CI Games

Zgłoś do moderatora
Panowie spokojnie narazie to cig zarabia i wydaje gry a tu wieczne marzenia i informacje o kolejnych sponsorach może i akcji jest tu mało ale co z tego jak sponsorów dużo no raczej za darmo tu kasy nie wsadzają więc myśleć żeby się nie okazało że z każdej gry td będzie miał marzy 0.50 centów bo resztę dla sponsorów

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
THEDUST -1,13% 13,15 2023-03-21 10:44:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.