Dnia 2023-03-07 o godz. 16:44 ~Pain napisał(a):
> To zbieraj zamiast trolować i się podszywać. Albo wywalaj, jak widać chętni na akcje są, tylko po co brać z prawej jak tak pięknie oddają sami.
> > Już niebawem raporcik a tam zapewne same dobre informacje :)
Zapewne to ty jestes przegrywem ktory wpadl w klasyczny syndrom sztokholmski