Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: leci na ryj

Zgłoś do moderatora
naczelna placzka-karsyk znow poplakuje na forum.wez sie w garsc i zacisnij.zaladowal sie sam w malo plynny kompap z sobie znanych powodow i pewnie pod korek.nie postawil stopa jak lecialo z 11.4 zl-a teraz jak jest ogolny marazm i osuwanie na gpw-to teraz szuka winnych-a to prezesa lipke.ktory ma juz ok.30 pr.i nie placze a ijego zawodowych naganiaczy-werow .krisow b.itd.itd.wg mnie dla karsyka po prostu siadaja bezpieczniki i cierpliwosc.ktora jest cnota na rynku akcjii.z tego ze mam np.relpol czy eneroinstal i pisze tam czasami na forum wcale nie wynika ze jestem naganiaczem ich prezesow.przy takim marazmie i masakrze trzeba miec jaja i przynajmniej cicho siedziec a nie rozdzierac szaty i szukac wokol winnych z wyjatkiem siebie.amen

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KOMPAP 0,00% 24,00 2026-02-02 12:13:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.