Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: LANGLOO - KOLEJNA SPOŁKA PATRO

Zgłoś do moderatora
o co wam chodzi jeden tylko wyzywa drugi sam nie wie co chce powiedzieć,jeśli jesteście tacy pewnie swego podajcie jakieś ZA,co takiego nagle sie stało w spółce że cena na walor ma podrożeć,chętnie posłucham...............................na razie wychodzi na moje ,,,,,,,,,,,,,,,,,2 dniowa podbitka i tyle ja po prostu chce odkupić mój walor za rozsądną cenę i jestem pewien że prędzej czy później to nastapi............obroty zaczynają spadać niedługo zacznie sie wywalanie ............taka prawda.................ale nikogo nie wyzywam ani obrazam i nie mam zamiaru na tej spółce tego robić ,

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LANGLOO 0,00% 0,04 2019-04-10 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.