Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,74 zł , zmiana od tamtej pory: 37,93%

Re: Ładnie was spekuła ubrała w poniedziałek wodospad

Zgłoś do moderatora
Zastanawialem sie chwile czy ci odpisac bo gadasz jak mocno na ** y a nie jak trzezwa osoba.

Mysle i mysle, ze jednak odpisze. Jak wytrzezwiejesz to zrozumiesz, a moze inni skorzystaja. Pomijam juz te porownania do spolek Patrowicza gdzie okresowo C/WK > 1000 po czym w tydzien potrafi zjechac < 1. Procad ma WK>2 a jego wycena to grubo ponad 3zlote (i to jeszcze przed dofinansowaniem i korzysci z tego plynacych). A po ile jeszcze niedawno byl kurs? 1.5 to byla gruba zakrojona spekulacja na spadki. Obkupili sie i wraca, tak aby nikt im nie zebral szybciej.

Przemyj oczy zimna woda, otworz sobie wykres swiecowy z ostatnich kilku dni. I co widzisz? Tak dokladnie, 3 biale swieczki = 3 bialych zolnierzy. Ostatnia sesja rowniez bajkowo wybila potwierdzajac ich przebicie i zmiane trendu na WZROSTOWY. Jak nie zajumasz to sie odezwij, wezme kartke i porysuje.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROCAD 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.