Do kolejnego raportu zostało już tylko 2,5 tygodnia (8 listopada). Ciężko będzie kupić akcje poniżej 0,30 zł. Należy spodziewać się więcej tego typu akcji z jakimi mieliśmy do czynienia w dniu dzisiejszym. Zobaczcie, iż nikt nie chce sprzedawać akcji, noooo..., poza tym jednym inwestorem, który dzisiaj pozbył się kilkunastu tys. akcji. Wszyscy czekają na wyniki podpisanych umów i solidne wzrosty w przychodzie i co najważniejsze w zyskach. Jeżeli przy tym pochwalą się gotówką w kasie oraz kolejnymi umowami, to już będzie bajka i nic nie zatrzyma kursu. Ta "złotówa" staje się coraz bardziej realna.