Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,10 zł , zmiana od tamtej pory: -47,93%

Re: Ładne espi

Zgłoś do moderatora
Jeśli POC nie zostanie zakończony do połowy stycznia, według mnie szanse na sukces w pierwszym półroczu 2025 wynoszą poniżej 50%. W przypadku zakończenia POC, szanse na sukces w okresie od października do stycznia wynoszą 65-85%. To są moje własne kalkulacje, więc nie opieraj się na nich przy podejmowaniu decyzji. Bazuję na typowych harmonogramach. Jeśli Fisher, Pfizer lub Abbott będą zainteresowani, myślę, że powinni podjąć decyzję do końca stycznia. Zgaduję, że któryś z nich, biorąc pod uwagę wymagania wobec Genomtec oraz rozwijaną przez nich technologię. Dodatkową zmienną są badania, które zlecili i to wywraca wszystkie kalkulacje do góry nogami, więc to wróżenie z fusów.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SDSOPTIC -1,87% 6,30 2025-12-23 16:46:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.